PROČ ZVOLIT SOLID

ESTETIKA A FUNKČNOST V JEDNOM

Představte si podlahy, které v interiéru působí moderně a stylově, ale současně jsou odolné proti náročnému provozu. Vinylové podlahy kolekce Solid nejen splňují tyto požadavky, ale také se řadí k nejlepším na světovém trhu. Ať už hledáte podlahy do domácnosti či do komerčních prostor, s tímto výběrem určitě nešlápnete vedle.


Estetická a trendy


SOLID nepřináší jen odolné a praktické řešení podlah, ale také estetický zážitek. V kolekci naleznete různé druhy dřeva a kamenné dekory, které dokonale zapadnou do různých interiérových stylů. Ať už preferujete rustikální, moderní nebo tradiční vzhled, s SOLID můžete vytvořit prostor přesně podle svých představ.

Bezstarostná údržba


Jedním z hlavních důvodů, proč se mnoho lidí rozhoduje pro vinylové podlahy, je jejich snadná údržba. S kolekcí SOLID si můžete být jisti, že vaše podlaha zůstane krásná i po letech intenzivního používání. Povrchová úprava Duraspect nejen odolává poškrábání, ale také zjednodušuje čištění a podlaha tak zůstane v perfektním stavu. Prostě vytřete a vaše podlaha září jako nová!


687472

Prodaných m2

1921

Spokojených klientů

23

Dekorů v kolekci

parallax background
Přijeďte se přesvědčit

NAVŠTIVTE NAŠE SHOWROOMY, VE KTERÝCH SE VÁM BUDOU VĚNOVAT ODBORNÍ PRODUKTOVÍ KONZULTANTI.


NAJÍT NEJBLIŽŠÍ PRODEJNU
Hledáte něco víc?

Napište nám své číslo a náš odborník se vám ozve zpět.


Většina našich zákazníků očekává osobní přístup. Náš podlahový odborník vám může zavolat a poradit i s vaší podlahou. Stačí zde vložit telefonní číslo a my se vám do zítra ozveme zpět.